Ku e kaluan natën Çiljeta dhe Samanta? (VIDEO)

By

Dy miket e mira, Çiljeta dhe Samanta, mbrëmë ishin bashkë.

Ka qenë Çiljeta ajo që ka postuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet bashkë me Samantën, e në sfond një këngë.

Këngëtarja nuk e bëri të ditur lokacionin, por sipas videos, ka qenë një kafiteri ose club të cilin artistet e zgjodhën për të kaluar pak çaste bashkë.

Videoja ka efekte të rrjetit sociale Snapchat./Prive.al

View this post on Instagram

Mjauuuuu @samantaofficial ❤️

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Artikuj të ngjashëm