Artistja e famshme hap llogari në OnlyFans, premton ‘përmbajtje të zjarrtë’

By

Ndoshta do të jetë diçka shumë fitimprurëse për të, pasi në vitin 2021 ajo komentoi se nuk do t’i bashkohej kurrë OnlyFans, por Iggy Azalea e theu këtë premtim dhe njoftoi në mënyrë të madhe se ajo tashmë ka llogarinë e saj në atë platformë dhe do të përfshijë foto ekskluzive dhe të pacensuruara. , video, muzikë, ilustrime dhe poezi si pjesë e projektit të saj multimedial “Hotter Than Hell”.

Iggy Azalea Was Unable to Move After Back Surgery 'Complications' – Rolling  Stone

Fansat do të duhet të paguajnë 25 dollarë për t’u abonuar në kanalin e saj.

“Hotter Than Hell X OnlyFans” është projekti i parë i australiane në më shumë se një vit e gjysmë, dhe është pjesë e një përpjekjeje që çon në publikimin e albumit të saj të ri, të planifikuar për verën.

Azalea njoftoi se abonimet e Azalea’s OnlyFans do të kushtojnë 25 dollarë në muaj; dhe do t’u japë fansave qasje me përparësi në përmbajtje nga “Hotter Than Hell”, i cili do të përfundojë në dhjetor 2023.

Sipas deklaratës së Iggy, puna me OnlyFans i lejon asaj të shmangë “censurën dërrmuese dhe kufizuese në mënyrë krijuese” të platformave të tjera dixhitale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm