Morena Taraku jep një lajm nga Turqia

By

Tashmë shumë prej jush e dini që Morena Taraku jeton që disa muaj në Turqi.

Këngëtarja/modelja është zhvendosur atje që në fillim të këtij viti, fillimisht për të qenë sa më afër ish të dashurit Sasha Sobhani me të cilin u nda më pas, dhe tani për punë.

Thuhet se Morena do të shfaqet në një serial turk dhe duket se e konfirmoi lajmin përmes një fotografie në instastory ku shihet një kamerë gjigante teksa gjendet në sheshxhirim.

Mirëpo, këngëtarja ka paralajmëruar edhe këngë të reja, të cilat ka shumë mundësi të kenë përfunduar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm