Punët e shtëpisë Stresi i quan ‘punë të grave’ dhe refuzon t’i bëjë, reagon Mbresa

By

Ndonëse jeton në një shtëpi të madhe me shumë banorë të tjerë, Stresi refuzon të japë kontributin e tij në mirëmbajtjen e pastërtisë.

Ai për më tepër e thekson sërish se ka deklaruar që nuk b ën ‘punë të grave’ dhe refuzon të pastrojë batanijen ku ka derdhur një gotë verë.

Mbresa e pyet se ku mbeti batanija dhe këtu nis një debat mes dy banorëve. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm