Shkodran Mustafin e emocionon e bija, ja çfarë i shkruan për 1 mujorin e lindjes (FOTO)

By

Futbollisti i famshëm shqiptar, Shkodran Mustafi, që na bëri të gjithëve krenarë me pjesëmarrjen e tij në kampionatin botëror duke luajtur për kombëtaren Gjermane, ka pak kohë që e provoi ndjenjën më të bukur në botë.

Ai është bërë baba dhe jeta e tij ka ndryshuar për 180 shkallë.

Profili i tij, dita ditës po mbushet me postime ku ai shfaqë të bijën, për të cilën ka filluar të ushqejë dashuri të madhe.

Ajo është aq e vogël, por aq e këndshme dhe në fotografitë e babait, duket si një engjëll.

“Familja në rend të parë. Një muaj ka kaluar dhe unë ende s’mund t’i bëj bashkë disa fjali për të treguar se sa shumë të dua o engjëlli im i vogël”, ka shkruar Mustafi, duke publikuar në Instagram edhe një fotografi me vogëlushen. /Prive.al

???Family first…!!! One month is gone and I still can’t put it in words together how much I ❤️You my little angel ?? #N

A post shared by Shkodran Mustafi (@shkodranmustafi) on

Artikuj të ngjashëm