Ideja e njëjtë për klip? Alban Ramosaj ‘thumbon’ Era Istrefin (VIDEO)

By

Era Istrefi ka publikuar së projektin e saj më të ri muzikor.

“Oh God” mban titullin kënga e saj më e re, të cilën ajo e sjell në bashkëpunim me artistin e njohur Konshens.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, në të cilin këngëtarja nga Prishtina shfaqet mjaft tërheqëse.

Disa nga skenat kryesore të klipit “Oh God” e shfaqin Erën në një det me valë dhe vetëtima, duke e bërë kështu më interesante ngjarjen në klip.

E një skenë të ngjashme dhe thuajse identike e ka parashikuar edhe këngëtari Alban Ramosaj, në klipin e ri “A thu pse” që do ta publikojë së shpejti.

Ai ka publikuar në rrjetin social Instagram trailerin e klipit të tij të re, me skena të ngjashme si klipi “Oh God”.

E gjitha kjo ka qenë një rastësi, teksa si e tillë, Albani ka vendosur që ta thumbojë Erën me një dedikim, duke i shkruar: “Era Istrefi sa kilowatt janë vetëtimat andej nga bregu jot?”.

Edhe Era i është përgjigjur komentit të Ramosajt duke i thënë: “Thashë mos të paskam kopjuar, po jo, është thjesht koiçidencë”, ka shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm