Aktori i famshëm befason një çift në ditën e dasmës

By

James dhe Nikki Roadnight është një çift nga Britania e Madhe që u martuan në të njëjtin hotel ku do të kalonte natën aktori Keanu Reeves.

Çifti tha “Po” fundjavën e kaluar në Mbretërinë e Bashkuar, dhe megjithëse përfshinin Keanu Reeves në mesin e të ftuarve në dasmën e tyre, ata nuk mund ta besonin se ishte e vërtetë ajo që po ndodhte kur panë aktorin John Wick të shfaqej në afërsi të Fawsley Hall. në Northamptonshire, ku do të zhvillohej ceremonia e martesës.

“Ajo e ftoi të vinte të përshëndetej dhe të pinte një pije me ne, nëse donte. Ai ishte shumë i sjellshëm dhe tha se do ta bënte më vonë. Ne nuk e dinim nëse do ta bënte apo jo, por ishte mirë që burri kishte folur me të”, thotë gruaja.

Pas pak, një anëtar i stafit të hotelit iu afrua zonës së festimit dhe lajmëroi çiftin se “një mysafir shumë special” ishte jashtë dhe donte të fliste me nusen.

Që nga ai moment, dita e nuses, dhëndrit dhe të ftuarve mori një kthesë 180 gradë: “Gjithçka ishte shumë emocionuese, shkova ta përshëndes dhe të prezantohem. I ofrova një pije, por ai nuk pranoi dhe tha se sapo kishte pirë. një fluturim i gjatë, kështu që ai nuk do të qëndronte gjatë, por ai ishte shumë i sjellshëm dhe miqësor dhe na uroi për dasmën tonë.

Më pas gjeti kohë për të folur me disa nga të ftuarit tanë dhe për të bërë më shumë foto”, theksoi ylli në fjalë, duke treguar se Keanu kishte një qëndrim të jashtëzakonshëm gjatë gjithë kohës që ishte në një pritje që tashmë është bërë pjesë e historisë së filmit. /Prive.alArtikuj të ngjashëm