Korab Shaqiri i dhuroi të birit një dhuratë të veçantë për ditëlindjen e tij

By

Ditëlindja e fëmijës është një ditë e veçantë në jetën e prindërve. Shumë fëmijë festojnë ditëlindjen me festa e shumë dhurata.

Por dhurata e Korabit për ditëlindjen e të birit Alteo është tejet e veçantë – ai i dhuroi një këngë!

Projekti u lansua ditën e sotme dhe titullohet “Biri im”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm