Ryva Kajtazi paralajmëron projekt të ri me pamje mahnitëse (FOTO)

By

Ryva Kajtazi ka paralajmëruar një projekt të ri.

Këngëtarja ndau një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me anë të cilës tregoi se diçka e re po vjen së shpejti.

Në foto, Ryva u paraqit me një grim interesant dhe flokët ndryshe nga ajo që kishte.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar ajo, duke mos dhënë detaje të tjera.

Hera e fundit që e kemi parë Ryvën në ekran kanë qenë intervistat e saj si dhe potpuritë e realizuar për fundvit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm