Shkodran Mustafi befason tifozët me ngjyrën e re të flokëve (VIDEO)

By

Mbrojtësi Shkodran Mustafi ishte pothuajse i panjohshëm në debutimin e tij në stadiumin Emirates të dielën.

Por, tifozët e kuptuan shpejt se kush është ai, pasi Topçinjtë realizuan tre gola në ndeshjen ndaj Everton, shkruan thesun.co.uk, transmeton klankosova.tv.

Futbollisti 27 vjeçar në këtë ndeshje u shfaq me një stil të ri të flokëve dhe kjo nuk kaloi pa u vërejtur.

Nga ngjyra e tij kafe, ai kishte ngjyrosur flokët në ngjyrë hiri (silver).

Artikuj të ngjashëm