Dalin prapaskenat e bashkëpunimit të Skerdit me Adelina Ismailin (VIDEO)

By

“Amaneti” ka bërë bashkë për herë të parë Skerdin dhe Adelina Ismailin.

Të dy artistët kanë mbaruar këngën e re për të cilën kanë përfunduar edhe xhirimet disa prej të cilave ju mund t’i shihni në videon e mëposhtme.

Por, çka i bëri bashkë Skerdin dhe Adelinën, si lindi ideja e këtij dueti dhe shumëçka tjetër rreth të dy këngëtarëve, mund t’i kuptoni në storjen e përgatitur nga Artan Telaku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm