Shkurte Fejza publikon këngën dedikuar resë

By

Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza ka publikuar projektin e ri.

Ai i dedikohet nuses së djalit dhe premierën e pati në martesë.

Nëse iu ka ikur materiali i dasmës, e keni në vijim.

 

Artikuj të ngjashëm