“Asnjë ëndërr nuk është shumë e madhe”, Stresi dhe Alaudini bëhen bashkë

By

Stresi po jeton ditët e tij të suksesit edhe pas daljes nga shtëpia tani si fitues i Big Brother VIP Kosova.

Përvec çmimit të madh që ai coi në shtëpi, Stresi tani do të jetë i angazhuar edhe në shumë projekte që nuk përfshijnë vetëm muzikën.

Së fundmi ai është bashkuar me Aluadin Hamitin në një postim Instagram ku shihet që dyshja kanë pasur edhe një bisedë produktive.

“Asnjë ëndërr nuk është shumë e madhe. Asnjë sfidë nuk është shumë e madhe po thote Dini …Plot Projekte te tjera po vine ….Ushqehuni me dashni bre njerez se shpetoni @alaudinhamiti”, shkruan Stresi. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm