Brenda përditshmërisë së Agnesa Vuthajt (VIDEO)

By

Modelja dhe sipërmarrësja, Agnesa Vuthaj erdhi në Prive këtë javë për të na shpalosur një ditë të saj.

Që nga mëngjesi e deri në mbrëmje ajo na prezanton se çfarë gatuan, rutinën e saj të grimit e shumë të tjera.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm