‘Shake it’ për 8 ditë afro 2 milionë! (Video)

By

Javën e kaluar në Prive, Genci dhe Genta promovuan duetin e parë mes tyre. ‘Shake it’ që nga lançimi u bë virale duke thyer rekordet e të dy artistëve sa i përket shikueshmërisë në YouTube.

Ky bashkëpunim pas 8 ditëve nga lançimi ka regjistruar afro 2 milionë shikimeve. Përpos që po klikohet shumë në këtë medie sociale, ‘Shake it’ është regjistruar me video të shumta nga adhuruesit e këngëtarëve.

Meqenëse kjo këngë po shënon suksese të mëdha, Etnon kanë vendosur ta lënë publikun ta shijoj këtë projekt për disa muaj deri tek klipi i radhës.

Por njëjtë nuk do të veproj Genta e cila ishte e ftuar në këtë këngë. Ismajli pritet gjatë prillit veçse të lançoj projektin e ri që akoma nuk ka vendosur nëse do jetë vetëm apo në bashkëpunim./Prive

Artikuj të ngjashëm