Fjolla Morina ndryshon krejtësisht! (FOTO)

By

Trendi i vitit 2016 tek femrat është pa dyshim shndërrimi në bjonde.

‘Valles’ iu kanë bashkangjitur edhe shumë këngëtare dhe në këtë pikë mund të themi lirisht se bjondet po dominojnë skenën.

E në prag të sezonit veror, nga ky ‘sindrom’ është prekur edhe Fjolla Morina që këtë shndërrim ka vendosur ta bëj sot.

‘Inovacion dhe ndryshim’ – ka shkruar këngëtarja në postimin e saj. Në mes të komenteve të bëra prej ndjekësve, shumica e kanë komplimentuar Fjollën për dukjen.

Po mendimi juaj cili është ?! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm