JLo po shijon pushimet në plazh por e gjithë vëmendja shkoi tek fiziku i saj

By

Jennifer Lopez ka një trup të tonifikuar falë shumë vjetësh vallëzim e palestër.

Jennifer Lopez ‘ngriti’ temperaturat ndërsa shfaqi fizikun e saj në plazhet e Turk dhe Caicos.

Ylli i pop-it, 51 vjeçare, u fotografua derisa po lundronte rreth parajsës tropikale në shoqërinë e të fejuarit të saj, Alex Rodriguez, javën e kaluar.

Jennifer të linte pa frymë teksa po shijonte rrezet e diellit, ndërsa vendosi figurën trupore në plan të parë. /Prive.al

Working it: All eyes were on the pop star and her incredible body

Making a splash! Jennifer Lopez sent temperatures soaring as she showcased her fit physique on the beaches of Turks and Caicos during a recent beach day at the tropical paradise

Bikini babe: JLo looked breathtaking as she hit the beachVa va voom: The Maid In Manhattan actress dried off with a pink towel

Burimi: Daily Mail

Artikuj të ngjashëm