Rita Ora sapo shkroi fjalë të mëdha për Valdrinin, Kacin e Sellmën

By

Rita Ora pati fjalë të mëdha për Valdrin Sahitin, Kacin dhe Sellmën.

Kjo treshe u përkujdes që artistja të shkëlqejë deri në detaje dhe sigurisht që nuk i kaloi pa falënderime.

Rita tregoi se fustani me motive shqiptare u desh kohë për t’u punuar ndërsa Sellma e Kaci e kanë shkrirë artin në fytyrën dhe flokët e saj dhe gjithë ekipës.

Rita këndoi në Tiranë para qindra mijëra adhuruesve dhe elektrizoi skenën shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm