Seven me një dedikim për atletin e famshëm që ndërroi jetë këtë fillim vit

By

Gjatë ditës së djeshme artisti Seven Saraçi publikoi këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Best Friend” e realizuar në gjuhën angleze dhe spanjolle dhe si e tillë u publikua me një videoklip të tekstit në Youtube.

Klipi në fakt është i animuar, ku shfaq  artistin në një anije me një grua afër, dhe një detaj që na kapi syrin ishte edhe dedikimi që i kishte bërë basketbollistin që u nda tragjikisht nga jeta, Kobe Bryant.

Artisti i ‘animuar’  ka të veshur fanelën e basketbollistit me ngjyrat legjendare të ‘Lakers’ vjollcë dhe e verdhë, mbrapa me numrin 8. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm