Çfarë po ndodh me Mimozën dhe Seldin? Pushimet ‘ndajnë’ çiftin

By

Janë treguar të pandarë që prej fejesës.

Por, pushimet nuk i kanë bërë bashkë Mimozën dhe Seldin.

Çifti simpatik janë ‘ndarë’ fizikisht duke bërë që kjo mes tjerash edhe të komentohet nga fansat.

Seldi është me shokë në pushime në Turqi teksa Mimoza po vazhdon datat e prenotuara, duke qenë së fundmi në Shëngjin.

Faleminderit për ket pritje aq te mirë @royalpalace_shengjin ??????

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Pak distancë me raste nuk është ide e keqe për çiftet, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm