Kur do të publikohet albumi nga Majk dhe Ghettogeasy?!

By

Para disa javësh i ftuar në Prive ishte anëtari i Babastars, Majk.

Përpos dueteve të kësaj vere, Majki zbuloi edhe informacione nga albumi që po punon me Getin.

Ky projekt madhor ishte menduar të publikohej gjatë kësaj periudhe por për shkak të pandemisë nuk është arritur të finalizohet.

Në të do të ketë edhe bashkëpunime tjera e lansimi tashmë shtyer për në fund të vitit teksa detajet mund ti kuptoni në këtë intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm