Vera nuk mund të përfundoj edhe pa një këngë nga Kida

By

“PP” dhe “Kërkun” janë tre bashkëpunimet që solli Kida këtë verë me Mozzik.

Por, kjo periudhë nuk do të përfundoj edhe pa një këngë solo.

Sot ka finalizuar projektin e saj më të ri në studion e Mixey.

Tashmë ka mbetur vetëm të xhirohet edhe videoklipi e të shijojmë një tjetër projekt nga Kida./Prive.al

Artikuj të ngjashëm