Selena Gomez komenton në foton e Bella Hadid, modelja fshin postimin

By

Dy javë më parë, Selena Gomez i befasoi të gjithë duke ndjekur Bella Hadid në Instagram.

Dhe në rast se nuk jeni në dijeni se pse kjo është kaq e rëndësishme, është sepse Selena për një kohë ia kishte marrë të dashurin modeles Hadid e cila ishte në lidhje të gjatë me këngëtarin The Weeknd.

Bella ende nuk e ndjek Selenën mbrapa, por duket se Selena po vë në përpjekje të miqësohet me supermodelen, sepse dje ajo i pëlqeu një nga postimet e Bella dhe la një koment super të ëmbël, duke shkruar, “Mahnitëse”.

Por këtu puna bëhet pak e çuditshme: Pasi Selena i pëlqeu postimi dhe la komentin, Bella fshiu të gjithë postimin nga Instagrami i saj.

 

Duket se supermodelja nuk është ende gati të miqësohet me këngëtaren dhe se ende nuk e ka lënë pas të shkuaren.

 

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm