Publikohet “Epopeja e UÇK-së” nga Gold Ag (VIDEO)

By

Gold Ag ka publikuar këngën e tij të re.

Projekti quhet “Epopeja e UÇK-së” dhe është I shoqëruar me videoklip.

Kjo këngë pason “Sokoli” që doli pak javë më parë.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm