Tayna arrin në festë! Ja si po duket këngëtarja në ditën e saj

By

Në një nga hotelet në qendër të Prishtinës, Tayna ka mbledhur miqtë dhe familjarët në festën e saj të ditëlindjes.

Ajo po mbush plot 25 vjet dhe për këtë ditë të veçantë ajo deshi diçka të madhe dhe ekstravagante.

Më herët Prive solli edhe pamjet e para nga ambienti ku do të zhvillohet festa.

Ndërkohë edhe vajza e ditëlindjes ka arritur në festën e saj duke u dukur bukur si gjithnjë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm