Aktorja e famshme fshiu të gjitha postimet në Instagram

By

Çfarë ndodhi me Instagram-in e Blake Lively? Ku shkuan të gjitha fotografitë e saj me Ryan Reynolds?

25.8 milion ndjekësit e aktores mund të pyesin se pse ajo është zhdukur nga Instagrami dhe pse i ka fshirë të gjitha postimet e saj?

Image result for blake lively
Aktorja Gossip Girl thjesht po përgatitet për filmin e saj të rradhës dhe kjo është vetëm një pjesë e strategjisë së saj në mediat sociale. Lively fshiu të gjitha postimet e saj përveç një nga shtatori, kur ajo ndau trailerin për filmin Rhythm Section.

Në rast se nuk e keni dëgjuar, ky është titulli për filmin e ardhshëm të 32-vjeçares. Dhe nëse marifeti i saj i fundit në mediat sociale tingëllon i njohur, nuk jeni gabim.

Image result for blake lively

Vitin e kaluar aktorja bëri të njëjtën gjë dhe pastroi Instagram-in e saj në të gjitha postimet e saj, si pjesë e shtytjes së saj promovuese për filmin A Simple Favor, në të cilën ajo luajti përballë Linda Cardellini dhe Anna Kendrick.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm