Së shpejti po vjen bashkëpunimi i ri nga Genc Prelvukaj

By

Disa ditë pas publikimit të bashkëpunimit “Dominicana” me Genën, Genc Prelvukaj ka bashkuar forcat me të tjerë artistë, për një tjetër bashkëpunim.

 

Së bashku me Blasta dhe Granit Ismajlin, Genci përmes një postimi bëri të ditur se do të vijë projekti më i ri muzikor.

Kënga do të publikohet së shpejti dhe në postimin e mëposhtëm mund të shihni pamjen e parë nga videoklipi i tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm