Ja çfarë mori për dhuratë Emina pas lindjes së vajzës (FOTO)

By

Emina Cunmulaj u bë nënë për herë të dytë dhe tani po shijon ditët e para me vogëlushen e saj, Sorayan.

Modelja e famshme shqiptare, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale ka publikuar në Instagramin e saj lulet e panumërta që ka marrë si dhuratë pas lindjes së vajzës.

Shtëpia e saj është mbushur me këto dhurata simbolike, dërguar nga mikeshat e Emina, gjithçka  e ka dokumentuar përmes Instagramit.

Ajo tashmë është nënë e dy vajzave Ellas dhe Sorayas, ndërsa është e martuar me miliarderin izraelit Sam Nazarian, e jeton në SHBA, megjithatë tani për tani e ka pezulluar karrierën e saj, në dedikim të familjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm