Efi neveritet nga ky tip i meshkujve!

By

Efi, ish-konkurrentja e Për’puthen iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Në 60 sekonda, ajo tregoi a është në lidhje apo single.

Poashtu, Efi zbuloi mesazhin e fundit që kishte me Fatjonin, a i ra pishman për hundën dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon dhe kuptoni përgjigjet e saj.

Artikuj të ngjashëm