Sara zbulon mesazhin që mori nga Xheri

By

Gjatë ditës së djeshme, Sara Hoxha, ka postuar një fotografi në instastory në të cilën ka vënë në pah strijat.

Me sa duket pas këtij postimi, ajo ka marrë mesazhe të shumta dhe pikërisht për këtë ajo vendosi të flasë publikisht.

E dashura e Ledri Vulës, tha se strijat nuk i ka nga shtatzënia pasi është herët por për shkak të disa problemeve me peshën që ka pasur në adoleshencë dhe për këtë nuk ndjehet keq.

E pas këtij postimi ka reaguar Xheri, e cila i ka lënë një mesazh Sarës, të cilin siç është shprehur kjo e fundit, e priste.

Komunikimi më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm