Para intervistës së sotme në Prive, Beatrix Ramosaj ka diçka për të thënë

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj rikthehet pas një periudhe të gjatë sonte në Prive.

Në një intervistë ku zbulon shumë nga zhvillimet e fundit në jetën e saj, Trixa do të flasë pa dorashka duke shprehur realitetin ashtu siç është.

Me Vlorijan Halilin, ajo do tregoj mbi projektet muzikore, aventurën në ‘Your Face Sounds Familiar’ por edhe kapitullin aspak të lehtë të ndarjes me Ervin pas disa viteve bashkë.

E ky fakt, ka bërë që këngëtarja paraprakisht të ndjejë të nevojshme të sqarojë një gjë.

Në rrjetet e saj sociale, ajo është shprehur: 

Para se te shikoni kete interviste mos harroni qe ne radhe te pare une jam qenie njerezore dhe me pas artiste.

Mos humbisni sonte Beatrixën dhe personazhe të tjerë me fillim nga ora 19:00. 

Artikuj të ngjashëm