Dalin pamjet e para të aktores para se të zhdukej në liqen (VIDEO)

By

Ylli i serialit “Glee”, Naya Rivera, po mungon qysh nga e mërkura, pasi kishte dal për lundrim në liqe me djalin e vogël të saj.

Më vonë, djali ishte gjetur duke fjetur në barkë i vetëm, por Rivera nuk po dukej kund.

Djali i ka thënë policisë se ai dhe nëna e tij dolën për të notuar, por ajo nuk u kthye më tek barka. Kërkimet për të po vazhdojnë por nuk po duken shenja nga aktorja.

Policia po supozon se ajo është mbytur në liqe. Tani kanë dalur edhe pamjet nga një kamerë aty afër ku Rivera shihet bashkë me djalin e saj.

Këto janë pamjet e fundit ku është parë aktorja e gjallë.

Burimi: BBC

Artikuj të ngjashëm