Sa paguhet Albatrit Muqiqi në koncerte? (VIDEO)

By

Pyetjeve të fansave në Prive, muaj më parë iu ka përgjigjur Albatrit Muqiqi.

Përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve”, këngëtari shqiptar zbuloi se një bashkëpunim me prindërit e tij do të vijë së shpejti.

Përveç kësaj, ai tregoi a ka dëshirë ta ketë edhe një fëmijë dhe a ka qenë ndonjëherë në depresion.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm