Poni flet për ndërhyrjet në fytyrë dhe ka një mesazh për gjitha vajzat e reja

By

Në raste të shpeshta, të gjitha vajzat kanë momentet kur ndihen të pasigurita në pamjen fizike dhe dëshirat për të bërë ndryshime në pamjen tonë mund të na çojë padashje në zgjedhje të gabuara.

Për këtë arsye, Poni ka ndarë një postim në Instagram, në të cilin ndau një mesazh për të gjitha ato vajza që ndihen të pasigurta në mënyrën sesi duken.

Duke postuar një foto nga mbrëmja e saj e maturës, ajo shkroi se i vetmi ndryshim nga sot në fytyrën e saj janë buzët dhe vetullat, për të cilat thotë se është penduar dhe se ky status të shërbej për gjithë vajzat e reja, të cilat duhet të mendojnë shumë mirë ndryshimet në fytyrë dhe të jenë të sigurta kur duan të bëjnë një ndryshim në pamjen e tyre.

Shihni postimin e saj të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm