Labi në ‘Dance With Me’

By

Sezoni i ri televiziv risjell në ekran spektaklin e vallëzimit ‘Dance With Me’. Në edicionin e dytë do të ketë ndryshime në jurinë e saj ku Ilir Shaqiri zëvendësohet nga Albi Nako.

Në kastin e këtij prodhimi televiziv do të jenë jo vetëm këngëtarë. Nga Kosova të sfiduar në vallëzim do e shohim prezantuesin Labinot Gashi.

Përpos Labit, janë zbuluar emra të rinj që do të jenë pjesë e edicionit të dytë . Ekipit i është bashkuar Stine, Irena Kita e Herion Mustaraj.

Më parë janë publikuar emrat e Albërie Hadërgjonaj, Ingrid Gjoni, Vesel Kurtishaj dhe Sejfulla Myftari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm