Sapo ka publikuar albumin e ri, Fero ka plane të mëdha

By

Këtë të shtunë erdhi në Prive për intervistën e tij të parë pas publikimit të albumit.

Derisa ‘Self Loyalty’ po blihet nga adhuruesit e muzikës së tij, Fero ka zbuluar detaje tjera.

Artisti ka bërë marrëveshje me skuadrën gjermane që të realizoj 2+1 albume e madje ka nisur puna për të dytin.

Në albumin e dytë do të ketë dhe bashkëpunime e detajet i ka zbuluar në këtë material. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm