8 muaj pa projekte të reja: Rita Ora ka gati këngën e re

By

Projekti i fundit që Rita Ora solli për fansat e saj ishte bashkëpunimi me Tiësto dhe Jonas Blue e titulluar “Ritual”.

ED Sheeran ka bërë miliona duke shkruar këngë për artistë të tjerë dhe tani Lewis Capaldi po ndjek gjurmët e tij.

Ky i fundit ka shkruar melodinë e re të Rita Orës që titullohet “How to be Lonely”.

Kënga do të publikohet shumë shpejt, me datë 13 Mars.

 

Artikuj të ngjashëm