Nuk është Mozzik! Ja kush bëri një tatuazh në nder të Loredanës

By

Gjatë ditës, Prive raportoi se Loredana ka shtuar një tatuzh të ri në artin e saj trupor.

Ajo gdhendi në trup tatuash në nder të një personi të veçantë në jetën e saj që është njëherësh edhe producenti Macloud. Reperja shkroi emrin e tij në krah.

Por, dikush nga grupi i bashkëpunëtorëve të saj, bëri tatuazh emrin e Loredanës në krah.

Bëhet fjalë për fotografin i saj dhe drejtuesi kreativ, Bobby Shaus.

Tatuazhet e fundit dëshmojnë edhe më tej raportet që kanë të gjithë grupi artistik me njëri tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm