Dani tregon pse kohëve të fundit ka sjellur shumë bashkëpunime

By

Në një karrierë që shtrihet mbi afro 5 dekada, Dani arriti të vazhdoj të qëndroj relevant me prurje te reja muzikore.

Ndonëse, në të kaluarën këngëtari preferonte këngët solo, kohëve të fundit është vërejtur një trend i bashkëpunimeve nga ai.

I ftuar këtë të shtunë në Prive, Dani foli gjerë e gjatë për karrierën dhe planet e tij.

Ai po ashtu foli pse ka zgjedhur bashkëpunimet mbi këngën solo, kohëve të fundit.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm