Santiana thumbon Ganiun: “Po bën sfilata në Prime, për atë punë jam unë”

By

Satiana në një bisedë me Yllin dhe Besin iu tha se “unë do ta ndërroj vendin nuk dua të rri afër Ganis.”

Ajo tha se “për sfilata jam unë, jo dikush tjetër”.

Gjithashtu Ylli i tha se “ai vetëm humorin e ka të mirë”

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm