Samanta dhe Skivi publikojnë një pjesë nga klipi (Video)

By

Tashmë është bërë publike se Samanta Karavella ka zgjedhur sërish një antar të Babastars për duet.

Pas Skivit, ajo vjen me Skivin në këngën ‘SS’.

Videoklipi tashmë është finalizuar dhe ata kanë publikuar pak sekonda të shkëputura nga spoti.

Ky klip është punuar nga MaxProduction./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=v8-WgWh9tnI

Artikuj të ngjashëm