Kallashi mbretëreshë e klikimeve (Video)

By

Edhe pse nuk është këngëtare e afirmuar, format trupore dhe lëvizjet e saj kanë bërë që publiku të klikoj gjithçka që publikon ajo.

Kështu ka ndodhur edhe me videoklipin e fundit ‘Bon Bon’.

Pa mbushur 24 orë ajo ka regjistruar mbi 200 mijë shikime. E para kësaj ajo u paraqit në spotin e Muharrem Ahmetit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm