Zbulohet super-dhurata që Adelina Tahiri mori për ditëlindje!

By

Në rrjete sociale e pamë teksa ishte e mbushur me lule dhe ëmbëlsira, por jo, ditëlindja e Adelina Tahirit nuk përfundon me dhurata të kalibrit të tillë.

Në ‘Your face sounds familiar’ shkupjanja tregoi se kjo është ditëlindja më e mirë që ka pasur ndonjëherë teksa si dhuratë ka pranuar një veturë të tipit Mercedes Benz megjithëse nuk arriti të specifikojë llojin.

Prindërit e Adelinës ishin ata që vendosën ta suprizojnë në këtë mënyrë bijën e tyre e cila, nga eksperienca jo shumë e mirë e pak javëve më parë në Tiranë, nuk e ka marrë me vete makinën në Tiranë.

Ta gëzojë veturën! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm