Justin Timberlake dhe Jessica Biel shkëlqyen në tapetin e kuq të Vanity Fair

By

Justin Timberlake dhe Jessica Biel ishin të pranishëm në festën e Oscar-it të Vanity Fair 2024 në qendrën “Wallis Annenberg për Artet Performuese” në Beverly Hills, Kaliforni.

Këngëtari 43-vjeçar dhe aktorja 42-vjeçare pozuan bashkë në tapetin e kuq.

Justin zgjodhi një kostum të zi klasik, ndërsa Jessica një fustan të kaltër me mëngë të gjata të cilin e ka kombinuar me bizhuteri ngjyrë hiri.

Çifti shkëlqeu!/Prive.al

justin timberlake jessica biel oscars party 015023227

Artikuj të ngjashëm