Çka ka nisur të përdor Gold AG ?!

By

Ai është një prej reperëve më të njohur të skenës që mënyrën e tij të jetesës e reflekton shpeshherë edhe në imazh.

Veshjet e gjera dhe sportive janë gjithmonë një opsion për reperin Gold AG megjithëse edhe paraqitjet me kostume solemne nuk kanë munguar.

Por, një detaj i rëndësishëm nga dukja e reperit duket se na ka ikur!

Ariani ka filluar të përdor syze dhe kjo është kuptuar së fundmi në një imazh ku shihet përkrah miqve të tij.

Nuk dihet se sa kohë ka që reperi i përdor syzet me dioptri meqenëse në paraqitjet publike ai s’është shfaqur pothuajse asnjëherë me to. /PRIVE.AL

662aec0f02f025559079beec9948604853d91f8014d1d6bec6578ad4c01ff6e9_full

Artikuj të ngjashëm