Sa pranvera i bën Teuta sot?! (Foto)

By

Teuta Krasniqi sot feston ditëlindjen e 33-të.

Për kremtimin e 33 pranverave të saj, aktorja ka zgjedhur bregdetin turk ku po kalon pushimet bashkë me vajzën Tarën dhe familjen e ngushtë.

Ndryshe, pak ditë më parë Teuta Krasniqi solli një set fotografik të realizuar nga Avni Selmani në të cilin ajo u shfaq mjaft ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim. /Prive.al/

[tribulant_slideshow gallery_id=”34″]

Artikuj të ngjashëm