Granit Xhaka na ëmbëlsoi ditën me urimin për vajzën e tij

By

Futbollisti Granit Xhaka, dhe gruaja e tij Leonita, tashmë e disa vite janë të martuar, dhe çifti së bashku janë prindër të dy vajzave.

Sot vajza e tyre e madhe Ayana, mbush dy vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë të saj, nuk ka munguar një urim special nga i ati.

Ai përmes një postimi në Instagram shkroi: “Urime ditëlindjen engjëlli im i bukur. Nuk mund të besoj se je bërë dy vjeçe tani. Jam shumë i bekuar që kam vajzën më të mirë, së bashku me motrën tënde që një baba mund të kërkojë. Do të jem përkrah teje përgjithmonë, të dua”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Artikuj të ngjashëm