Fund e krye: Ky është fustani glamuroz që veshi Luljeta Përgjeqaj në ahengun e saj (FOTO)

By

Mori shumë vëmendje me paraqitjen e saj në fillim të ahengut të familjes së vet.

Gruaja e këngëtarit të famshëm Mehdin Përgjeqaj, që ditë më parë organizoi një mbrëmje të madhe me rastin e synetisë së djemve të tij, performoi sikur në një pasarelë mode para të ftuarve, kur hyri në aheng e shoqëruar nga familja e saj.

Fustani i kuq, sikur i ballove mbretërore, mori shumë vëmendje ndërsa pak u vërejt nga videot që u publikuan nga ajo mbrëmje.

Luljeta Përgjeqaj, kishte zgjedhur një të kuqe rojale për ta veshur në këtë mbrëmje të rëndësishme për të, që i ngjau më shumë një koncerti madhështor, ngase të ftuar ishin këngëtarët më të famshëm.

Në po të njëjtin stil kishte zgjedhur ta vishte edhe vajzën e saj dhe nënë e bijë, atë shkëlqyen atë natë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm