Shtohen dyshimet për një lidhje mes Ritës e Chris Brown (Foto)

By

Përderisa në njërën anë të showbizit dy emrat që po përmenden shumë janë Rihanna e Drake, pas nuk ngelet as Rita Ora me Chris Brown.

Këta të fundit janë përmendur që disa kohë për një lidhje të mundshme por që nuk ka pasur ndonjë konfirmim nga asnjëra palë.

Duke lënë në heshtje raportin mes tyre The Inquisitr ka bërë një artikull duke shtuar dyshimet se shqiptarja dhe këngëtari i njohur Brown janë në lidhje.

Artikullit i është shtuar edhe një fotografi ku shihen artistët në një ambient intim. Ora është deklararuar single që nga ndarja me Ricky Hilfiger.

rita chriws

Artikuj të ngjashëm