Zbulohet vendi ku po pushon Adelina Ismaili me burrin dhe djalin (FOTO)

By

Edhe pse jo e angazhuar në muzikë, Adelina Ismaili ka qenë goxha aktive këta muaj në rrjetet sociale dhe herë pas herë edhe në intervista.

Në fund të verës, këngëtarja ka zgjedhur të shkojë në pushime bashkë me bashkëshortin e saj Valin dhe djalin e tyre Uliksin.

Ka qenë Vali ai që ka postuar fotografi në një plazh me djalin duke zbuluar edhe destinacionin që është Greqia.

Ndryshe nga ai, Adelina ka vendosur të rri e heshtur me postime nga bregdeti sidoqoftë ne i urojmë pushime të këndshme familjes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm